Siit leiad Lillely klientide tagasiside

Sinu tagasiside on hindamatu väärtusega! Aitäh, et jagad!

See on ilusaim asi, mis mul kunagi olnud on!
Aitäh-aitäh-aitäh Lillely
Heidi
ehtekarp
Kaart sai üle antud ja oleks sa näinud reaktsioone - kõigil, ka külalistel, oli karp, sõna otseses mõttes, lahti. Veelkord tänud imelise töö eest, mida teed ja inimesi rõõmustad, aitäh.  
Kaja
"Plahvatav karp-kaart"
Apppi kui ilusad!!😍😍   Suured suured tänud sulle! Me oleme mega rahul!  Soovin sulle veel palju palju imelisi kliente!  Veelkord aitäh! ❤️ 
Triin
pulmatooted
Pisike aga imearmas! Sõbranna oli ka niii rahul. Eriti kui oma nime nägi, siis kilkas.   Ütles, et tal on üks suur kott aga seda üldse ei kasuta, sest ehted kaovad sisse ära, aga selline pisike idekas" 
Kristi
ehtekarp
Aitäh Teile! Ilusate kutsete, kiire töö, suurepärase koostöö ja kiire reageerimine eest!  
Monika
pulmakutsed
Sain paki juba eile lõunal kätte. OMG KUI ILUSAD!!!!! See hõbedane tekst ju sädeleb!!! Ma niii sillas. Ei jõudnud ära ahhetada ja ohkida. Minu ootused said igati ületatud. Ristole näitasin täna, kui ta töölt tuli ja ta ütles ka, et näevad väga soliidsed ja ägedad välja.
Erle
pulmakutsed pleksiklaasil
"No ei ole võimalik lihtsalt!!! Võtsin just paki😊. Nii nii ôige ajastus, hakkame just linna haiglasse sõitma. Imeline, tõepoolest imeline. Olen nii nii tänulik ja õnnelik!🥰 Imeilus töö! Olen väga tänulik! Suur suur aitäh Teile! 🥰 Soovin Teile jätkuvat tegutsemistahet, palju loovust ning edu!😊
Reelika
fotokaardid beebile
"Sain täna paki kätte ja olin väga liigutatud imeilusast käsitöökaardist ja kaunist toimetamisviisist. Palju palju tänu ja ilusaid loomingulisi môtteid."
Inga
"Lilled ruudus"
Suured tänud imeilusa töö eest, karp on täielik meistriteos! Pruutpaarile kingiks minev raha jääb nüüd küll varju , sest karp on juba kink omaette! 
Janika
karp-kaart sahtliga
Sai käidud õe juubelil. Õnnitluskaart meeldis kõigile, mõnedele andsin kontakti, kust kaardi sain . Teie tehtud kaardikesed kohe paistavad teiste hulgast välja! Olin nii uhke, et just minu kingitud kaardist kõik räägivad! Aitäh!  
Olga
Kaart foto ja lilledega
Sain karbikese kätte ja lihtsalt pole sõnu kui kaunis see on. Ja kui luksuslikult on see veel kingitusena vormistatud! Suur, suur tänu! Tütar saab reedel 10aastaseks ja usun, et see karbike jääb temaga pikkadeks aastateks nagu mõni hinnatud juveel. 
Maria
ehtekarp
Pakk käes ja suur, suur aitäh imearmsa kaardi eest! Ja leidsin ka vahva üllatuse. Aitäh ka selle eest! Nii armas.  Jõudu ja jaksu, palju toredaid ja häid ideid!  Tegu on väga kena tööga, mis tehtud sooja südamega.  Aitäh Sulle, Liisi!  Kindlasti kasutan veel Sinu teenust kui tulemas jälle mingi tore üritus. 
Maigi
karp-kaart sahtliga
Sain täna kaardi kenasti kätte ja tahan Sind veelkord tänada imeilusa töö eest! Kaart koos ümbrikuga on juba pannud minu lähedased imetlusest ahhetama ja ma usun, et ka sünnipäevalapsele saab see olema meeldiv üllatus. Jõudu järgmisteks töödeks. Võtan jälle ühendust, kui vajan Sinu abi, et tähtpäev erilisemaks muuta.
Ele
Õnnitluskaart "Lilled nimel"
"Tere päevast Liisi! ,,Lillely” talvised Jõulu-kaardid olid imeilusad! Nende kättesaamine oligi täpselt nii, nagu Sa lootsid:… need tõidki päeva õnnelikkust, ilu ja naeratust! Meeldiv kink…, täitsa kahju ära saata. Aga teisalt toon nende kinkimisega ka saajatele samasuguse meeldiva õnne-tunde. Ilusat ja rahulikku jõulu-aega!"
Marti
jõulukaardid
"Sain täna paki kätte ja olen sellest ilust lummatud, suur, suur tänu, väga kena käsitöö".
Kersti
belgia pistes album + kaart
Keri üles