Minust

Mina olen Liisi, Lillely asutaja ja loomingu autor. Pean ennast ennekõike paberikunstnikuks, aga naudin väga ka kujundamist. Lisaks pakun tuge teistele paberikäsitööd armastavatele naistele läbi personaalsete koolituste ning oma kogemuse jagamise.


Olen oma loomult kohusetundlik, perfektsionist, armastan korda ja puhtust, olen väga sõbralik, avatud ja emotsionaalne. Käsitöö on minu kirg ja olen väga õnnelik, et mul on võimalus teha tööd, mida armastan üle kõige!

Olen ema kahele armsale pojale (4a ja 6a). Armastan reisimist, sisekujundust, jalutuskäike, cappuccinot ja kooki.


Olen igas mõttes isetegija – kõik oma oskused olen ma omandanud iseseisvalt õppides ja harjutades, ebaõnnestudes ja uuesti proovides.  Ma naudin arengut, väljakutseid, mida pakub ettevõtjaks olemine. Iga uus aasta on toonud kaasa nii palju põnevaid projekte, toredaid uusi tutvusi ning ennekõike kasvamist, nii inimesena kui ka ettevõtjana.

Lillely sai alguse armastusest lillede ja paberi vastu.

Väärtused, mida Lillely endas kannab

Õnnelikkus

Minu jaoks on kõige olulisem luua läbi oma loomingu maailma juurde ilu ja õnnelikkust. Ma naudin seda rõõmu, mis inimestes tekib, kui nad oma tellimuse kätte saavad ja ka seda rõõmu, mis tekib kingisaajates. Iga tellimus valmib mõeldes selle saajale, et see oleks maksimaalselt ilus ja eriline, nagu tema ise.

Personaalsus

Minu siiras soov on pakkuda personaalset ja sõbralikku suhtlust ning just sinu soove arvestavaid tooteid. Kõik minu tööd valmivad koostöös tellijaga. See annab võimaluse valida suurust, kuju, värvitoone, materjale, kaunistusi, kirjastiile ning ellu viia ka tavapärasest erilisemaid ja keerukamaid projekte.

Kvaliteet

Panen suurt rõhku kvaliteetsete töövahendite ja materjalide soetamisele. Kõik minu töödes kasutatavad materjalid on hoolikalt valitud paljude seast.

Ainulaadsus

Soovin pakkuda parimat kvaliteeti, ainulaadseid ja kordumatuid kunstiteoseid, mis on personaalsed ja valmivad koostöös tellijaga. Soovin, et iga minu töö oleks eriline ja isemoodi, just nagu tema tellija. Igaüks meist väärib parimat, tunnet et tema nimel on pingutatud!

Perfektsus

Lillely looming on elegantne ja naiselik, samas vastupidav. Olen oma loomult puhtust ja täpsust armastav ning seda on näha ja tunda ka minu loomingus. Ei mingeid liimijälgi, narmendavaid paelaotsi, rebenenud paberit – kõik peab olema perfektsuseni viimistletud!

Koosloomine

Mõtlen sinuga kaasa, annan nõu ja soovitusi, pakun lahendusi, kontrollin kirjavigu, aitan tekste välja mõelda ja olen sulle igakülgselt abiks, et lõpptulemus oleks täpselt selline nagu soovisid.

Keri üles