Müügitingimused

Veebipoe http://www.lillely.ee/ (edaspidi Müüja) omanik on Lillely OÜ (registrikood 16513479), Asukohaga Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik, Pihlaka tn 47-2, 76901.

Käesolevad tellimistingimused kehtivad kõigile isikutele, kes sooritavad tellimuse Müüja veebikeskkonnas.

ÜLDINE

Lillely OÜ-l on õigus muuta ning täiendada veebikeskkonnas käesolevaid tellimistingimusi, tooteid, nende kirjeldusi, pilte ning hindu vastavalt oma äranägemise järgi.
Käesolevatele tingimustele lisaks reguleerivad http://www.lillely.ee veebikeskkonna kaudu tehingu sooritanud isikute vahelisi õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult toote juures. Kauplemine toimub EUR valuutas.

Tellija poolt esitatud tellimus on aluseks ostu-müügi lepingule Lillely OÜ ja Tellija vahel. Lillely OÜ nõustub lepinguga, kui ta asub tellimust täitma, jättes endale vajadusel õiguse tellimus tühistada sellest Tellijat informeerides.

Lillely OÜ ei vastuta kaupade kohaletoimetamise viivituse ja arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigusest.

TELLIMUSE EDASTAMINE

Tellimust saavad esitada ainult täisealised ja teovõimelised Tellijad.

  • Esitage tellimus läbi kodulehe vormi

Kauba tellimiseks Veebipoes tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi pangalingi. Pangalingid vahendab veebipoes Montonio Finance OÜ.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab pangalingi kaudu Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Lillely OÜ on isikuandmete vastutav töötleja.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

KAUBA KÄTTESAAMINE JA TARNEAEG

Kauba kättesaamine ja tarne toimub Eesti piirides.

Lillely OÜ Veebipoest ostetud tooteid saab tellida kõikidesse pakiautomaatidesse üle Eesti – Omniva, SmartPost ja DPD. Pakid jõuavad tellija poolt valitud pakiautomaati
1-3 tööpäeva jooksul alates paki postitamisest Müüja poolt. Pühadeperioodil võib tarne olla maksimaalselt 5 päeva. Postikulu 3€ paki kohta kannab ostja ning kuvatakse ostu sooritades ostukorvis.

Tellimustele on võimalik kokkulepitud aegadel ka ise järele tulla:

Tallinnas, Värvi 4, A korpus, 4 korrus ruum 430

või

Tabasalu alevik, Pihlaka tn 47-2.

Ise järele tulles postikulu ei rakendu. Ostu vormistades vali “Tulen ise järele”. Müüja võtab Sinuga ühendust, kui tellimus on järele tulemiseks valmis.

Kaubad on saadaval kuni kaupu jätkub. Lillely OÜ-l on õigus lepingust taganeda juhul, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida. Lillely OÜ informeerib Tellijat lepingust taganemisest esimesel võimalusel kas telefoni või e-kirja teel. Juhul, kui Tellija on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab Lillely OÜ ostuhinna viivitamatult, kuid hiljemalt 14 päeva jooksul.

Kõik Veebipoe tooted valmivad personaalselt ja käsitööna. Tellimuse täitmise aeg on kõikidel toodetel erinev ning see info on märgitud vastava toote juurde. Pühade perioodil võib tekkida suure töökoormuse tõttu viivitusi, millest klienti teavitatakse. Samas tellimuses olevad erinevate tarneaegadega tooted saavad tellimuse kinnitamisel lõpliku tarneaja kõige pikema ooteajaga toote järgi.

TAGASTAMINE

Vastavalt seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest ning kaup kasutamata kujul rikkumata pakendis tagastada (väljaarvatud eritellimustooted). Tagastamise õigus ei laiene juriidilistele isikutele. Tarbijakaitseseaduse mõistes on tarbija eraisik.

Eritellimustoodete valmistamine võib eeldada tootjalt (Lillely OÜ) koheste kulutuste tegemist (paberite, toorikute, töövahendite jms tellimine), mistõttu ei aktsepteerita tellimuste tühistamist peale 24 tunni möödumist tellimuse edastamisest ja kinnitamisest alates.

Tagastada ei saa spetsiaalselt eritellimusel Tellijale valmistatud tooteid. Müüja jätab endale õiguse kujundada eritellimustooteid endale omase käekirja järgi. Loomingulistest ja kunstilistest vaadetest tulenevaid eriarvamusi ja pretensioone ei rahuldata.

Tagastatud toode peab olema originaalpakendis, originaalmarkeeringus ning samasuguses komplekssuses nagu Tellijale väljastamise hetkel.

Juhul, kui kauba originaalpakend on kahjustunud või kui kauba prooviperioodil toimunud kauba kasutamine ületab kaubaga tutvumiseks vajaliku mõistliku ulatuse või kui tagastatav kaup ei ole uue samalaadse kaubaga analoogilises seisukorras, siis on Müüjal õigus arvestada Tellijale tagastamisele kuuluvast summast ühepoolselt maha kauba väärtuse vähenemisele vastav hüvitis. Hüvitise suurus määratakse kindlaks lähtudes tagastatud kauba väärtuse võimaliku vähenemise ulatusest ning hüvitise suurusest teavitatakse Tellijat esimesel võimalusel pärast hüvitise suuruse väljaselgitamist.

Kauba tagastamise saatmiskulu kannab Tellija. Müüja ei hüvita tagasisaatmise kulusid.

Müüja tagastab Tellija poolt tasutu viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest.

Loodusjõudude poolt tootele tekitatud kahjusid Lillely OÜ ei korva.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE AEG

Lillely OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuste ja puuduste eest. Kui avastate kauba kätte saamisel, et toode ei vasta tellitu kriteeriumitele siis palun saatke 3 tööpäeva jooksul e-kiri aadressile liisi@lillely.ee koos kauba mittevastavuse või puuduse kirjeldusega.
Müüja ei vastuta kliendi süül toote kahjustumise eest ning puuduste eest, mis on tekkinud tootele seoses ebaotstarbelise ning mittekorrapärase kasutamise tagajärjel. Samuti ei aktsepteerita loomingulistest ja kunstilistest vaadetest tulenevaid eriarvamusi ja pretensioone.
Toote mittevastavuse ning puuduste korral on kliendil õigus nõuda toote asendamist korrektse tootega. Transpordi kulud kannab sel juhul Müüja.
Lillely OÜ vastab Tellija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 7 päeva jooksul.

VAIDLUSED

Lepingu täitmisel tekkivad vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse vaidlused kohtu korras Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktide kohaselt kohtus. Tellijal on Lepingust tulenevate vaidluste kohtuväliseks lahendamiseks õigus pöörduda Tarbijakaitseameti juures tegutseva Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Keri üles